Leppneeme

Hara

Tapurla

TILGU

Ristna

TERE TULEMAST

MTÜ HARJU KALANDUSÜHING

                       Harju municipalities

MTÜ Harju Kalandusühingu e. Soomelahe lääneosa e. Harjumaa kalanduspiirkonna kohaliku algatusrühma tegevuspiirkond asub Harjumaa järgmiste omavalitsuste territooriumil: Padise, Keila, Harku, Viimsi, Jõelähtme ja Kuusalu vald, Paldiski, Maardu ja Loksa linn, kuid sinna ei kuulu otseselt Tallinn.

 Harju Kalandusühing moodustati 14.07.2008. a., kui vabatahtlik tulu mittetaotlev ühendus, kelle põhieesmärk on Harju kalanduspiirkonna säästev arendamine, tegevuspiirkonna strateegia väljatöötamine ning strateegia eesmärkide elluviimine.

Ühing on jaotatud osakondadeks, mis kattuvad tegevuspiirkonna omavalitsuse piiridega. Ühingu kõrgeim võimuorgan on üldkoosolek, igapäevaseid küsimusi lahendab 7 liikmeline juhatus.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                image004 

 

ukraina 2

Ukraina kaitsjatel on suur puudus binoklitest. Kui Sul on binokkel, mille annetaksid või müüksid mõistliku hinna eest, siis helista 5055357 või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Juhul, kui binoklit ära anda pole, kuid soov oleks aidata, siis võib teha rahalise annetuse binoklite ostuks Harju Kalandusühing Swedbank kontole (EE752200221042302341)

 Vaata, mis on Ukrainale saadetud:
 
 
 

ukraine PNG65

Anneta oma vana mõrd Ukrainale!

Ukraina vajab maskeerimisvõrke. Kui sul on kuskil mõni seisma jäänud mõrd või mõrralina, anneta see Ukraina heaks. Nakkevõrgud ei ole sobilikud.

Too oma vana mõrd Ristna, Tilgu ja Tapurla kalasadamasse või Jõelähtme kiriku kõrvale (Kiriku tee 12) kollasesse majja.

Ilmselt on mõni mõrd nii suur, et endal toomisega raskusi. Helista 5055357 või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja me aitame transpordiga. Soovitav on ka ise toomisel enne kontakteeruda, et saaksime sadamaväravad avada.

ukraine PNG1

 

 

 

ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsioon (FAO) on kuulutanud 2022. aasta rahvusvaheliseks rannakalanduse ja vesiviljeluse aastaks. Sellega soovib FAO tähelepanu juhtida väikesemahulisele kalandusele ja vesiviljeluse ehk kalakasvatustega tegelevatele ettevõtetele. Teema-aasta eesmärk on tuua nähtavale rannakalurite ja kalakasvanduste olulisus ja mitmekesisus ning rõhutada, kui vajalik on kalurite, kalakasvatajate, ametnike, teadlaste ning ka poliitikute koostöö, et paremini ära kasutada ja avardada väikesemahulise rannakalanduse ja vesiviljeluse võimalusi.

LOE EDASI

Rannakalanduse aasta

 

 

VÄÄRTUSED