Leppneeme

Hara

Tapurla

TILGU

Ristna

TERE TULEMAST

MTÜ HARJU KALANDUSÜHING

                       Harju municipalities

MTÜ Harju Kalandusühingu e. Soomelahe lääneosa e. Harjumaa kalanduspiirkonna kohaliku algatusrühma tegevuspiirkond asub Harjumaa järgmiste omavalitsuste territooriumil: Padise, Keila, Harku, Viimsi, Jõelähtme ja Kuusalu vald, Paldiski, Maardu ja Loksa linn, kuid sinna ei kuulu otseselt Tallinn.

 Harju Kalandusühing moodustati 14.07.2008. a., kui vabatahtlik tulu mittetaotlev ühendus, kelle põhieesmärk on Harju kalanduspiirkonna säästev arendamine, tegevuspiirkonna strateegia väljatöötamine ning strateegia eesmärkide elluviimine.

Ühing on jaotatud osakondadeks, mis kattuvad tegevuspiirkonna omavalitsuse piiridega. Ühingu kõrgeim võimuorgan on üldkoosolek, igapäevaseid küsimusi lahendab 7 liikmeline juhatus.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                image004 

 

Head Harjumaa kalurid, kalandustoodete väikekäitlejad!

Kalanduse teabekeskus ootab teid osalema neljapäeval, 27. jaanuaril algusega kell 10.00 Tallinnas toimuval toidufotograafia koolitusel.

Teemad, lisateave ja registeerumislink on leitavad lingilt:

Kalanduse teabekeskus: koolitus "Toidufotograafia kalandustoodete väikekäitlejatele" Harjumaa rannakaluritele 27. jaanuaril Tallinnas

 Süüakse silmadega: tehkem enda kalatooted kliendi pilgule atraktiivseks!

 

 

Ajakirja Kalastaja eestvedamisel ning internetis toimunud rahvahääletuse tulemusena valiti 2022. aasta kalaks ahven (lad Perca fluviatilis).

Lisaks Eesti Kalastajate Seltsi ning MTÜ Hiiukala poolt üles seatud ahvenale sai hääletada ka latika ja säina poolt (esitajateks vastavalt Lõuna-Eesti kalastajate klubi ja Saaremaa kalamehed).

perch fish isolated white background perca fluviatilis trophy 126139199

 

 

Projektitoetustaotlusi saab esitada e-pria iseteeninduskeskkonnas 10.01. - 20.01.2022.


Taotlusvoor on avatud kõigis viies tegevussuunas:

 

1. Kalapüügi- või vesiviljelustoodete väärindamine või turustamine;

2. Majandustegevuse mitmekesistamine;

3. Kalasadamate uuendamine;

4. Koelmualade loomine või taastamine ja kalaliigi veekogusse asustamine riikliku majandamiskava alusel;

5. Sotsiaalse heaolu ja kultuuripärandi, sealhulgas kalanduse- ja merenduse kultuuripärandi edendamine, kalanduskogukondade rolli tugevdamine kohalikus arengus ning kohalike kalandusressursside ja merendustegevuse juhtimine;

 

 Lisainformatsioon See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Toimunud piirkondliku teabepäeva materjale saad vaadata SIIT. Osaleda virtuaalsel teabepäeval 07.01.2022 saad See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

 

VÄÄRTUSED