Leppneeme

Hara

Tapurla

TILGU

Ristna

TERE TULEMAST

MTÜ HARJU KALANDUSÜHING

                       Harju municipalities

MTÜ Harju Kalandusühingu e. Soomelahe lääneosa e. Harjumaa kalanduspiirkonna kohaliku algatusrühma tegevuspiirkond asub Harjumaa järgmiste omavalitsuste territooriumil: Padise, Keila, Harku, Viimsi, Jõelähtme ja Kuusalu vald, Paldiski, Maardu ja Loksa linn, kuid sinna ei kuulu otseselt Tallinn.

 Harju Kalandusühing moodustati 14.07.2008. a., kui vabatahtlik tulu mittetaotlev ühendus, kelle põhieesmärk on Harju kalanduspiirkonna säästev arendamine, tegevuspiirkonna strateegia väljatöötamine ning strateegia eesmärkide elluviimine.

Ühing on jaotatud osakondadeks, mis kattuvad tegevuspiirkonna omavalitsuse piiridega. Ühingu kõrgeim võimuorgan on üldkoosolek, igapäevaseid küsimusi lahendab 7 liikmeline juhatus.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                image004 

 

Kalanduse teabekeskus koostöös Eesti Maaülikooliga ootab huvilisi 16. novembril 2020 Tartusse listeeria ennetamise kontaktkoolitusele "Tootmishügieen põhifookusega listeeriabakteri ennetamisel. Enesekontrolliplaani praktiline koostamine".

Täiendav info: Kalanduse teabekeskus: koolitus “Tootmishügieen põhifookusega listeeriabakteri ennetamisel. Enesekontrolliplaani praktiline koostamine” 16. novembril Tartus – eelkirjapanek 12.11ks

 

Harjumaa rannakalurid ja kalatoodete käitlejad, kes ei saanud mingil põhjusel Tallinas 17. septembril 2020 toimunud „Toiduseaduse sätted kalandustoodete käitlejatele“ koolitusel/teabepäeval osaleda, saavad osa võtta peipsikate-võrtsukate teabepäevast 10.11.2020 Tartus.

Täiendav info: Kalanduse teabekeskus: teabepäev „Toiduseaduse sätted kalandustoodete käitlejatele“ 10. novembril Tartus – eelkirjapanek 05.11ks

 

Voldikus on Eesti kalanduspiirkondade kaupa kalurite kontaktid ja kas neilt saab värsket kala, suitsukala või kalatooteid.

VÄÄRTUSED