Leppneeme

Hara

Tapurla

TILGU

Ristna

Harju Kalandusühingu piirkondlikul teabepäeval räägitakse projektitoetuse taotlemise võimalustest, sh toetatavad tegevused ja nõuded, taotlemise tingimused ja kord.

Teabepäev toimub 26.03.2021 algusega kell 14.00 veebikoolituse vormis. Hoiame end ja oma lähedasi võimalikest lähikontaktidest.

Veebiseminarile saab registreerida kuni 25.03.2021 meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Registreerijatele saadetakse 20 minutit enne veebiseminari algust link e-keskkonda sisenemiseks.

Juhul, kui teabepäeval osalemine veebikeskkonnas on raskendatud, siis palume sellest teada anda hiljemalt 15.03.2021. Võimalusel korraldame teabepäeval osalemise väiksemale seltskonnale siseruumides. Saame rentida saali, pidades silmas koroonareegleid.

Oma kirjalikud küsimused taotlusvooru kohta võib esitada eelnevalt kirjalikult aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või otse veebiseminaril.

Vaal