Leppneeme

Hara

Tapurla

TILGU

Laxter 680

Soomes tuli müügile uus kodumaine kalakonserv Luonnonkala (tõlkes: looduskala), mis on nii hea, et see osteti kõik ära.

Kodumaine kalakonserv sarnaneb välismaise tuunikalaga, aga on kallim, samas maitseb inimeste arvates paremini. Kalakonservis on sees Soome veekogudest pärit latikas, säinas ja nurg. Konservi on hea kasutada nagu tuunikala, see on siis pasta, pitsa ja salatite tegemisel.

Edasi loe uudist eestinen.fi

 

 

Euroopa Kohus on oma värskes eelotsuses asunud seisukohale, et finantsperioodi 2007‒2013 investeeringutoetuste puhul algas toetuse abil soetatud asjade või ehitatud objektide sihipärase kasutamise periood toetuse taotluse rahuldamise otsuse tegemisest, mitte viimase toetusosa maksmisest.

...

„Olen andnud ülesande vaadata edasilükkamatult läbi kõik asjakohased siseriiklikud õigusaktid ning viia need kooskõlla Euroopa Kohtu äsjase otsusega“ ütles maaeluminister Mart Järvik. Taotlejate jaoks on tegemist soodsa muudatusega, kuivõrd lüheneb periood, mille jooksul peab investeeringuobjekti kasutamisel järgima seotud toetusmeetme nõudeid.

Loe uudist PRIA lehelt.

 

 

 

Projektitoetustaotlusi saabuvad e-pria iseteeninduskeskkonnad 21.02. - 05.03.2020.

 

Taotlusvoor on avatud järgmiste tegevussuundades. 

 

1. Kalapüügi- või vesiviljelustoodete väärindamine või turustamine, e- kuld 93 769,50 EUR.

2. Majandustegevuse mitmekesistamine, eelarve 173 017 EUR.

3. Kalasadamate uuendamine, eelarve 299 733 EUR.

5. Sotsiaalse heaolu ja kultuuripärandi, kalanduse ja merenduse kultuuripärandi edendamise, kalanduskogude koosseisu tugevdamise ja kalanduse  vahetamise ning merendustegevuse juhtimise, eelarve 83 703,30 euro vahel.

 

Lisainformatsiooni saate See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.